Hundesport

I ØEVHK bedrives det mange ulike hundesporter. Vi har medlemmer både innen agility, lydighet, rallylydighet, bruks, gjeting og jakthund. Våre medlemmer bedriver hundesport på mange ulike nivåer, men vi har også medlemmer som er på landslagsnivå i både agility og lydighet. ØEVHK har blant annet kvalifisert og stilt klubblag til NM i Agility årlig siden 2014, og interessen er stadig stigende! Vi ønsker alle velkommen til fellestreninger og kurs hos oss.

Hundesportkomitéen er ansvarlig for alle hundesporter som våre medlemmer skulle ønske å bedrive, bortsett fra utstilling. Komitéen legger til rette for aktivitet der medlemmene våre viser initiativ. Vi tar gjerne imot forslag og innspill fra medlemmer som ønsker å arrangere konkurranser, kurs eller stevner innen hundesport. Se mer info om Hundesportkomitéen HER.

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s