Resultat fra Eksteriørutstillinga 2018

 

Golden Retriever, Zenanas Another Trouble Eier: Børge Espeland, Ålgård

Bis 2

Shetland Sheepdog, NJV-17 Ormøytoppen`s Sweet Music Man Eier:Finn Helge Olsen, Sandnes

BIS 3

Keeshond, Cosmic Dream`s  Breaking Hearts Eier: Ida Malmin Egeland, Undeheim

BIS 4

Whippet, N Uch Siprex Ramona, Eier: Mona Keyser, Fyllingsdalen

BIS Valp, Shetland Sheepdog, Alucia Glee`s Kiss&MakeUp Eier: Heidi Wahl, Bryne
BIS 2 Pomeranian, Mini Precious Mu LittleAngle, Eier: May-Britt Haugland, Manger
BIS 3 Rhodesian Rigdeback, Dekeza`s Imani to Aminiafu Eier: Jeanette Olsen
BIS 4 Amerikasnk Cocker Spaniel, Top Wesselton`s I Am Fashion Dream Eier: Martha Hamre, Førresfjorden
Beste veteran lørdag, Shih Tzu, N DK UCH Ben-star`s Fabulous Fantine Eier: Unn Husebø Lyngbø, Hosteland
BV2 lørdag, Bichoon Havanais, N UCH Diltedotten Fellow Walker Felix, Eier: Hanne Ramsøy, Ostereidet
BV3 lørdag: Japans Spisshund, C.I.B N SE DK UCH JWW-10 DKVV-17 GEVY17 Freddygårdens Natural Star Eier: Jostein Vermundsen
BV 4 lørdag: Løwchen, C.I.B NORD BU UCH NVV-16-17 May-Song Delinavite Eier: Berit Sjøholt/ May C Bø, Sand
BV søndag: Cocker Spaniel, NORD UCH NV-10 SEVV-15 EUVW-15 NVV-16 Merry Cocktails Melody Maker Eier: Lilly Ann Birkleand Aarra, Uskedalen
BV 2 søndag: Flat Coated Retriever N UCH Rosepath Scene Stealer Eier: Sitg Fladen, Sandnes  
Bv 3 søndag: Engelsk Springer Spaniel, N UCH N VCH BH N RLCH Desperado Aya Eier Inger Handegård, Gaupne  
BV 4 søndag: Staffordshire Bull Terrier, Aalbulls Modesty Blaise Eier: Aina Kathrin Halvorsen, Sandnes  
Beste oppdrett lørdag

Rhodesian Rigdeback

Kennel Kangelani

 

 
beste oppdrett 2 lørdag

Berner Sennen

Kennel Cafrida

 
Beste oppdrett 3 lørdag

Petit Brabancon

Kennel Citizen Chon

 
Beste oppdrett 4 lørdag

Finsk Lapphund

Kennel Lappehiet

 
Beste oppdrett søndag

Jack Russel Terrier

Kennel Hunter Hawk

 
Beste oppdrett 2 lørdag

Cocker Spaniel

Kennel Miela

 

 
Beste oppdrett 3 lørdag

Whippet

Kennel Brilliant Pearl

 
Beste avlsklasse søndag

Katalog 0468 Cocker Spaniel

Casein`s Star Gazer

Gruppeplasseringer voksen
Gr.1 NR.1

Shetland Sheepdog

NJV-17 Ormøytoppen’s Sweet Music Man

Eier: Finne Helge Olsen, Sandnes

 
Gr.1 NR. 2

Briard

Top Wesselton’s Jack By Basker

Eier: Ann Kristin Sjøgren

 
Gr.1 NR. 3

Collie Langhår Gatefields I Love You

Eier: kari Vintertun, Odda

 
Gr.1 NR.4

Belgisk Fårehund, Groenendal

Chichlas Sintra

Eier: Anne Karin Bruntveit, Reksteren

 
Gr.2 NR.1

Berner Sennenhund

CAFRIDAS Sportic Swarovski

Eier: Vigdis Karlsen Løken, Bøn

 
Gr.2 NR.2

Grand Danois

Black Jack&Blues He’s Hugh Hefner

Eier: Marianthi Kremnioti, Håvik

 
Gr.2 NR.3

Pyreneerhund

N UCH Anu

Eier: Heidi Strømø, Haugesund

 
Gr.2 NR.4

Dvergschnauser Sort/silver

N UCH Kol Tikvah Diezel

Eier: Sidsel Hodne Iversen, Stavanger

 

 
Gr.3 NR.1

Staffordshire Bull Terrier N SE DK UCH DKJV-13 Wipeoff’s Breaking Bad

Eier: Ingrid Berg Prante

 
Gr.3 NR.2

Skye Terrier Buckwheater’s Move Heaven

Eier: Lene Cecilie Ugland, Hag\ugesund

 
Gr.3 NR.3

Irish Softcoated Wheaten Terrier

Virtawheat Illian

Eier: Gitte Halvorsen, Ølen

 
Gr.3 NR 4

Cairn Terrier Cete’s Magic Baronesse

Eier: Eli Anette Oftedal,

 
Gr.5 NR.1

Keeshond Cosmic Dream’s Breaking Hearts

Eier: Ida Malmin Egeland, Undheim

Gr.5. NR.2

Pomeranian N SE DK UCH NORDV-16 NORDJV-16 Easy to Enjoy’s Magic Touch

Eier: Kathrine Karlson, Bergen

Gr.5. NR.3

Japansk Spisshund N FI UCH NV-14 Jasam’s Oriental Grandson Of Cola

Eier: Hanne Nærland Ånensen, Kopervik

Gr.5 NR.4

Finsk Lapphund

N UCH Keiserkrona’s Dieduske Max

Eier:Cathrine Holmgren Lunde, Jacob Olai Næss

Gr.6 NR.1

Basset Hound

N SE VCH N UCH Lulubelle’s Fancy Face

Eier: Siv Tvilde, Alversund

Gr.6 NR.2

Rhodesian Rigdeback

N UCH Kangelani’s Pride And Joy

Eier: Marit Hjartøy, Stavanger

Gr.6 NR.3

Dalmantiner

N UCH Price-Spot’s Flawless

Eier: Lisbeth Iversen, Skogsvåg

Gr.6.NR 4

Petit Basset Griffon Vendeen

N UCH Heika

Eier: Kjell David Aase

Gr.7 NR.1

Weimaraner, Korthåret

Mimmitrix Virginia Af Susan

Eier: Maria Huseby, Sandve

Gr.7.NR 2

Engelsk setter

Troy Vassdalseggi

Eier: Gro Staveland

Gr.7.NR3

Gordon Setter

Lilleskogens Django

eier Leif Morten Songe, Etne

Gr.7. NR 4

Stabijhound

Bindjigården’s Dis Embla

Eier: Janne Sogn, Odda

Gr.8 NR 1

Golden Retriever

Zenanas Another Trouble

Eier: Børge Espeland, Ålgård

Gr.8. NR 2

Amerikansk Cocker Spaniel

N UCH Top Wesselton’s Diamond Look

Eier: Martha Hamre, Førresfjorden

 

Gr.8 NR 3

Flat Coated retriever

N UCH Covenstead Partner In Crime

Eier: Elsa S. Hareland

Gr.8 NR 4

Lagotto Romagnolo

Lyngroen’s Dar-Ila Wiggo Amico

Eier: Bente Nesheim Johansen, Etne

Gr.
Gr.9
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.10
Gr.
Gr.
Gr.
Gruppeplassering valp
Gr.1
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.2
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.3
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.5
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.6
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.7
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.8
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.9
Gr.
Gr.
Gr.
Gr.10
Gr.